Британія почала будівництво військової бази в Бахрейні

Понеділок, 2 листопада 2015, 16:36

Велика Британія розпочала будівництво постійної військової бази на Близькому Сході. Це перший подібний об’єкт британців в цьому регіоні з 1971 року.

Про це повідомляє ВВС.

База військово-морських сил Британії буде розташована в порту Міна-Салман в Бахрейні і створюється для підтримки розгортання Королівського флоту в Перській затоці.

"Присутність ВМС Британії в Бахрейні гарантує в майбутньому забезпечення нашої постійної присутності на сході. Новий об'єкт дозволить Британії працювати з нашими союзниками по зміцненню стабільності в Перській затоці і за її межами", - сказав глава МЗС Британії Філіп Хаммонд.

Бахрейн піддається жорсткій критиці через ситуацію з дотриманням в країні прав людини, але, за словами Хаммонда, Британія допомагає країнам Перської затоки змінюватися.

Бахрейн виділив 23 мільйони доларів на будівництво бази, тоді як Британія буде оплачувати експлуатаційні витрати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?