Кілька паризьких терористів були у списку спецслужб США

П'ятниця, 20 листопада 2015, 09:37

Дані принаймні чотирьох нападників, які брали участь у терактах в Парижі, були у центральній контртерористичній базі, яка підтримується американським розвідувальним співтовариством.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на п'ять американських офіційні осіб.

Принаймні, один і, можливо, більше нападників були також у більш вибірковій базі даних, так званому "чорному списку" людей, яким заборонені перельоти у США.

Американські чиновники сказали, що чотири терористи, які були публічно названі у Франції, раніше були занесені до списків засекреченої бази даних первинної інформації (TIDE), підтримуваної Національним контртерористичним центром (NCTC) та підрозділом Управління директора Національної розвідки.

Конкретні імена терористів, які були у списках, не називаються.

Як відомо, у скоординованих нападах терористів в Парижі 13 листопада 129 людей загинули і понад 300 були поранені. ІДІЛ взяла на себе відповідальність за найкривавіший акт насильства у Франції з часів Другої Світової Війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.