Радбез ООН підтримав резолюцію Франції щодо боротьби з ІДІЛ

Субота, 21 листопада 2015, 09:36

Рада Безпеки ООН 20 листопада одноголосно підтримала резолюцію щодо боротьби з терористичною організацією "Ісламська держава" та іншими екстремістськими групами. 

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Проект резолюції було внесено на розгляд Францією. Як наголошується в документі, Радбез ООН закликає всі країни "відповідно до міжнародного права і прав людини скоординувати і посилити свої дії для запобігання терористичним атакам".

"Ісламська держава" є безпрецедентною і глобальною загрозою для міжнародного миру і безпеки", - йдеться у резолюції.

Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус привітав ухвалення резолюції. За його словами, всі держави повинні здійснювати конкретне сприяння боротьбі з екстремістами: "чи то воєнними діями, чи то пошуком політичних рішень або припиненням фінансування тероризму".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?