Рейтинг Олланда зріс на 7% після терактів у Парижі

Неділя, 22 листопада 2015, 13:25

Популярність президента Франсуа Олланда після подій 13 листопада зросла до 27%, або на 7 процентних пунктів більше, ніж у жовтні, в той час як прем’єру Мануелю Вальсу симпатизують 39% французів (+3 пункти),

Про це свідчать дані опитування компанії Ifop, повідомляє Le Figaro.

Серед опитаних 24% (+6 пунктів) сказали, що вони "радше задоволені" Олландом на посаді президента, і 3% (+1 пункт) "дуже задоволені".

Відсоток незадоволених залишається високим. Він зменшився до 73% проти 79% місяць тому: 40% - "швидше незадоволені" (-1 пункт) і 33% (-5 пунктів) "дуже незадоволені".

Це найкращий результат для президента Франції з січня 2015 року. Після терактів проти Charlie Hebdo рейтинг популярності Олланда зріс на 12 пунктів, піднявшись до 29% проти 17% в грудні 2014 року.

Рейтинг популярності прем'єр-міністра Манюеля Вальс також зріс у листопаді: 35% респондентів (+3 пункти)  "швидше задоволені", 4% (без змін) -"дуже задоволені".

В опитуванні, яке проводилося онлайн і по телефону з 12 по 21 листопада, взяли участь 1943 людей у віці 18 років і старше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.