У Брюсселі найвищий рівень загрози тероризму продовжили на тиждень

Понеділок, 23 листопада 2015, 20:17

Влада Бельгії вирішила продовжити четвертий найвищий рівень загрози тероризму в Брюссельскому столичному регіоні на тиждень, до понеділка. Для решти країни зберігається рівень 3 - наступний після найвищого.

Таке рішення було прийнято на засіданні Ради безпеки країни, прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель.

"Ми залишаємося напоготові перед потенційною загрозою. Можливі цілі терористів залишаються тими ж, що і вчора: торгові центри, вулиці, зупинки громадського транспорту. Ми підтримуємо збереження на місцях поліції і армії, і в Брюсселі, і в решті частини країни", - сказав Мішель.

За його словами, влада прийняла рішення про відкриття шкіл та метрополітену у середу, але з додатковими заходами безпеки. "Ми хочемо поступово повернутися до нормального життя", - додав він.

"Я хотів би сказати, що ми робимо все, що в наших силах, щоб тримати ситуацію під контролем. Ми приймаємо всі рішення на підставі інформації, яку ми маємо сьогодні", - сказав Мішель.

Як повідомляла Європейська правда, найвищий, четвертий рівень терористичної загрози був запроваджений в Брюсселі в субботу, 21 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.