Рада Європи та ЄС виділили Україні 4 млн євро на реформи і захист прав людини

Вівторок, 3 листопада 2015, 11:58

Рада Європи і Європейський Союз виділяють 4 млн євро на проекти щодо посилення стандартів дотримання прав людини, пенітенціарну реформу, боротьбу з корупцією і підтримку виборів в Україні.

Про це заявив Спеціальний радник Генерального секретаря Ради Європи в Україні Крістос Джиакумопулос на прес-конференції в Києві у вівторок, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми закликаємо українські державні органи, щоб вони виконували свої обов'язки перед людьми і допомагаємо їм у цьому", - сказав він.

За його словами, основною рушійною силою будь-яких перетворень є громадянське суспільство і тому громадські організації є частиною всіх програм співробітництва Ради Європи та ЄС.

Сукупний бюджет на реалізацію цих проектів становить 4 млн євро і виділені кошти підуть з 4 програми, які будуть реалізовані в Україні протягом наступних двох років. Вони будуть спрямовані на посилення стандартів прав людини, зокрема роботи уповноваженого Верховної Ради з прав людини, проведення пенітенціарної реформи, боротьбу з корупцією і підтримку виборів в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.