В Ірландії анонсували декриміналізацію героїну, кокаїну і канабісу

Середа, 4 листопада 2015, 16:06

Споживачі наркотиків в Ірландії зможуть робити ін'єкції під наглядом медичних працівників у спеціально відведених приміщеннях в Дубліні з наступного року.

Про це заявив міністр Айдан О'Ріордан, відповідальний за ірландську національну стратегію по боротьбі з наркотиками, повідомляє The Irish Times.

За словами міністра, Ірландія має намір оголосити про плани декриміналізації наркотиків в невеликих кількостях, в тому числі героїну, кокаїну і канабіса, використовуваних для особистого вживання.

"Я твердо переконаний у тому, що має бути культурний зсув в тому, як ми ставимося до вживання психоактивних речовин, якщо ми хочемо розірвати це коло і зробити серйозну спробу боротьби з наркотичною та алкогольною залежністю", - сказав О'Ріордан.

Він додав, що питання наркоманії, наскільки це можливо, має бути вилучене з системи кримінального правосуддя.

Підкреслюючи відмінність між легалізацією та декриміналізацією, міністр сказав, що залишиться злочином продавати, розповсюджувати або отримувати прибуток від незаконної торгівлі наркотиками. Але не буде злочином бути наркоманом.

У той же час він зазначив, що офіційно це рішення зможе прийняти тільки наступний уряд Ірландії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.