Асад каже, що не вестиме переговорів з "терористами", як того хочуть США

П'ятниця, 11 грудня 2015, 19:53

Сирійський президент Башар аль Асад каже, що в Сирії нахто не прийме переговорів з "терористичними групами", на чому наполягають США та Саудівська Аравія.

Про це він заявив в інтерв’ю державним ЗМІ, повідомляє Reuters.

Відповідаючи на запитання, чи він готовий приєднатися до переговорів, до яких закликали світові лідери, він сказав: "Вони хочуть, щоб сирійський уряд вступив в переговори з терористами. Я не думаю, що хтось у будь-якій країні готовий піти на таке".

"Якщо вони хочуть змінити свій підхід, здати озброєння, ми готові це прийняти. В той же час прийняття їх за політичного суб'єкта є неприйнятним", заявив Асад.

Сполучені Штати і Саудівська Аравія, поряд з іншими державами, які виступають проти  режиму Асада, вже забезпечують деяку військову підтримку сирійським повстанцям.

Вона включає в себе навчання в Центральному розвідувальному управлінні і надання протитанкових ракет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.