Чорногорія продовжила економічні санкції проти окупованого Криму

Неділя, 20 грудня 2015, 13:19

Уряд Чорногорії подовжує обмежувальні заходи, встановлені рішенням Ради ЄС, згідно з якими забороняється імпорт і експорт до окупованого Росією Криму і Севастополя.

Про це йдеться в постанові, опублікованій на сайті уряду Чорногорії, передає ТАСС.

Згідно з документом, текст якого наводять місцеві ЗМІ, "забороняється ввезення до Чорногорії товарів з Криму або Севастополя", а також "забороняється пряме або непряме фінансування або надання фінансової допомоги, страхування і перестрахування, пов'язаних із ввезенням товарів походженням з Криму або Севастополя".

Наголошується, що ці обмеження не поширюються на кримські товари, що отримали сертифікати та підтвердження походження від української влади.

Чорногорським громадянам також заборонено придбання нерухомості в Криму і в Севастополі і цінних паперів, що мають відношення до регіону.

"Забороняється продаж, поставка, передача або експорт товарів і технологій від громадян Чорногорії, з нашої території або з використанням суден або літаків під прапором Чорногорії", - йдеться в документі. Круїзним суднам також заборонено заходити в порти і гавані Криму.

Ці заходи набудуть чинності після того, як постанова буде опублікована в Офіційному віснику Чорногорії. Обмеження будуть застосовуватися до 23 червня 2016 року.

Раніше, в 2014 році, Чорногорія приєдналася до санкцій ЄС проти Росії, хоча не є членом ЄС, а тільки кандидатом на вступ.

Економічна правда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: