Вишеградська четвірка виступає проти автоматичного розподілу біженців в ЄС

Середа, 20 січня 2016, 19:43

Усі держави Вишеградської групи виступають проти впровадження механізму автоматичної релокації біженців.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Блащак, який взяв участь у зустрічі очільників міністерств внутрішніх справ країн Вишеградської групи, Македонії, Сербії та Словенії, що відбулася у Празі, повідомляє Польське радіо.

Мова йде про механізм Європейського Союзу, згідно з яким, біженців, котрі масово прибувають до південних країн Спільноти, мають розподілити між країнами-членами ЄС.

"Можливо, що у майбутньому такий механізм деякі з країн Західної Європи хотіли б знову впровадити, позиція Вишеградської групи є солідарною – ми виступаємо проти механізму автоматичного розподілення", – сказав Блащак.

Він підкреслив, що Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина хочуть змінити міграційну політику західних країн ЄС, які є ціллю міграції.

Учасники зустрічі у Празі також підтримали ідею створення єдиної європейської прикордонної варти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.