Норвезькі поліцейські більше не носитимуть зброю

П'ятниця, 29 січня 2016, 17:23

Норвезькі поліцейські більше не будуть носити зброю. Тимчасовий наказ на носіння зброї не буде продовжено після закінчення терміну його дії 3 лютого.

Про це повідомляє The Local.

Норвезькі поліцейські, яких у країни приблизно 6 тисяч осіб, як правило, тримають свою зброю під замком в своїх патрульних машинах.

Але в листопаді 2014 року поліції були дані повноваження на носіння зброї на поясі, коли служба безпека Норвегії підвищила рівень загрози через небезпеку терористичного акту.

Рік по тому, 13 листопада 2015 року, поліцейське управління оголосило про свої плани припинити тимчасове розпорядження. Цей план був переглянутий після терактів у Парижі, в яких загинули 130 людей.

Повноваження на носіння зброї були двічі продовжені, спочатку до кінця грудня, а потім до 3 лютого. Але в четвер в поліцейському управлінні сказали, що наказ не буде продовжений і норвезька поліція повернеться до того, що їхня зброя надійно зберігається.

У поліції відзначають, що нинішня ситуація в Норвегії не вимагає присутності озброєних поліцейських.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.