Норвегія не конфісковуватиме цінності мігрантів, як Данія - прем'єр

Середа, 27 січня 2016, 17:37

Норвегія не має наміру наслідувати приклад сусідньої Данії і приймати закон, який дозволятиме конфіскацію цінних речей біженців.

Про це заявила прем’єр-міністр Норвегії Ерна Солберг, повідомляє The Local.

"Такі заходи не входять до поточної політики Норвегії. Людина може бути одночасно і багатою, і переслідуваною згідно із Конвенцією про біженців. Це має бути основоположним принципом для нашого прийому прохачів притулку", - сказала вона.

У той же час, прем'єр-міністр заявила, що прохачі притулку в Норвегії не обов'язково матимуть доступ до всіх безкоштовних послуг країни, якщо вони мають можливість оплачувати їх.

Як повідомлялося, 26 січня парламент Данії ухвалив пакет заходів для стримування потоку біженців, які шукають притулку в країні.

Зокрема, закон передбачає конфіскацію цінних речей мігрантів для оплати їх проживання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.