У Лондоні готують випробування автомобілів без водіїв

П'ятниця, 29 січня 2016, 20:49

На вулицях Лондона готуються випробовувати машини, які здатні їздити без водіїв. За принципом своєї роботи вони нагадуватимуть автономні електрокари, які вже діють в аеропорту Хітроу.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Наразі група, яка відповідає за проект, працює над адаптацією таких авто для руху по міських дорогах.

Остаточну конструкцію транспортних засобів ще не затверджено, але вже відомо, що для їхнього руху будуть не потрібні спеціальні доріжки. Вартість проекту складає 8 млн фунтів.

Електрокари у Хітроу працюють уже п'ять років. За цей час вони перевезли між автостоянкою й одним з терміналів 1,5 млн пасажирів, намотавши 3 млн км.

Випробування триватимуть три місяці. Спочатку у них братимуть участь спеціально запрошені користувачі, а пізніше - всі охочі.

Кожен автомобіль зможе перевозити шістьох пасажирів. Однак під час випробувального періоду в ньому має перебувати стюард, який контролюватиме хід поїздки й зможе натиснути аварійну кнопку у випадку якихось проблем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.