Соратник Меркель захищає свій візит до Москви

Понеділок, 1 лютого 2016, 09:52

Прем'єр-міністр Баварії Горст Зеегофер назвав безпідставною критику на свою адресу через запланований на 4 лютого візит до Москви.

Про це він заявив в ефірі німецького телебачення, повідомляє Deutsche Welle.

За словами Зеегофера, підготовка його візиту до Росії проводилася у консультативній співпраці з міністерством закордонних справ Німеччини.

"Ми не здійснюємо паралельної зовнішньої політики", - сказав він.

Соратник Меркель також пояснив свою позицію щодо обмежувальних заходів проти Росії, сказавши, що "санкції не вирішують багатьох проблем на цій Землі".

Утім, за словами Зеегофера, говорити про поетапне чи цілковите скасування санкцій щодо РФ можна буде після виконання мінських домовленостей як з боку Росії, так і з боку України.

Баварський прем'єр став об'єктом критики як з боку партнерів по коаліції в Бундестазі, так і з боку опозиції через намір відвідати столицю РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.