Винищувачі РФ переслідують німецькі Tornado в Сирії - ЗМІ

Вівторок, 16 лютого 2016, 09:18

Літаки бундесверу Tornado під час виконання розвідувальних місій у складі антитерористичної коаліції в небі над Сирією регулярно супроводжуються винищувачами повітряно-космічних сил РФ.

Про це розповів командувач центру повітряних операцій бундесверу генерал-лейтенант Йоахім Вундрак, повідомляє Deutsche Welle.

За його словами, мова не йде про перехоплення або спроби витіснити німецькі літаки з сирійського повітряного простору.

"До сьогоднішнього дня жодних інцидентів не було ", - підкреслив Вундрак.

Як зазначив командувач, ВКС РФ використовують винищувачі Су-35С.

Генерал розцінює їх дії як якийсь політичний крок. Росіяни хочуть своєю присутністю продемонструвати, "що вони, на відміну від міжнародної антиджихадистскої коаліції, знаходяться в повітряному просторі Сирії на запрошення уряду країни".

Військово-повітряні сили Німеччини представлені в міжнародній коаліції шістьма винищувачами Tornado, які виконують розвідувальні польоти, а також літаком-заправником A310 MRTT.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.