Консульства та посольства України спростили порядок оформлення паспортів

Вівторок, 1 березня 2016, 13:46

У консульствах та посольствах України спрощено порядок оформлення паспортів.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України у Facebook.

У міністерстві зазначають, що завдяки докладеним зусиллям, зокрема, прийнятим нормативно-правовим актам вдалося досягнути безперервного забезпечення бланками паспортних документів, труднощі із яким виникали у попередні роки, та перевести процес оформлення паспортів у штатний режим.

Крім того, на сьогодні з врахуванням внесених до законодавства України змін також максимально спрощено процедуру оформлення закордонного паспорта.

"Фактично громадянин України, звертаючись до консула з приводу оформлення паспорта, має надати документ, який підтверджує українське громадянство, дозволяє встановити його особу, а також підтверджує факт постійного проживання чи тимчасового перебування за кордоном",- зазначається у повідомленні.

#Cons_ВПР #ДКС #Важливо У консульствах та посольствах України спрощено порядок оформлення паспортівЗавдяки докладеним...

Опубліковано Департамент консульської служби МЗС України 1 березень 2016 р.

В МЗС запевняють, що весь процес оформлення паспорта від подачі заявником необхідних документів та зняття біометричних даних до фактичного виготовлення в Україні у централізованому порядку та подальшої доставки до міністерства не займає багато часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.