Консульства та посольства України спростили порядок оформлення паспортів

Вівторок, 1 березня 2016, 13:46

У консульствах та посольствах України спрощено порядок оформлення паспортів.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України у Facebook.

У міністерстві зазначають, що завдяки докладеним зусиллям, зокрема, прийнятим нормативно-правовим актам вдалося досягнути безперервного забезпечення бланками паспортних документів, труднощі із яким виникали у попередні роки, та перевести процес оформлення паспортів у штатний режим.

Крім того, на сьогодні з врахуванням внесених до законодавства України змін також максимально спрощено процедуру оформлення закордонного паспорта.

"Фактично громадянин України, звертаючись до консула з приводу оформлення паспорта, має надати документ, який підтверджує українське громадянство, дозволяє встановити його особу, а також підтверджує факт постійного проживання чи тимчасового перебування за кордоном",- зазначається у повідомленні.

#Cons_ВПР #ДКС #Важливо У консульствах та посольствах України спрощено порядок оформлення паспортівЗавдяки докладеним...

Опубліковано Департамент консульської служби МЗС України 1 березень 2016 р.

В МЗС запевняють, що весь процес оформлення паспорта від подачі заявником необхідних документів та зняття біометричних даних до фактичного виготовлення в Україні у централізованому порядку та подальшої доставки до міністерства не займає багато часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.