У Британії введуть податок на цукор у безалкогольних напоях

Середа, 16 березня 2016, 19:35

Уряд Великої Британії планує ввести податок на цукор, що міститься в безалкогольних напоях.

Про це заявив міністр фінансів Джордж Осборн, повідомляє ВВС.

Податок планують ввести через два роки. Як очікують в уряді, прибуток від його запровадження складе близько 520 млн фунтів. Податок буде прогресивним: сума виплат залежатиме від вмісту цукру в напоях тієї чи іншої компанії.

Спір про напої з високим вмістом цукру в Британії йде вже не перший рік. У 2014 році ініціативна група "Дія проти цукру" зверталася до уряду Британії із закликом ввести податок на цукор з метою боротьби з дитячим ожирінням.

За даними медиків, 20% дітей у Британії страждають від ожиріння. При цьому діти є основними споживачами напоїв з високим вмістом цукру.

Коментуючи рішення мінфіну, голова національної служби охорони здоров'я країни Саймон Стівенс сказав, що цей захід допоможе виправити ситуацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.