У Бельгії уточнили: максимальний рівень загрози стосується лише парламенту

Вівторок, 29 березня 2016, 12:54

Парламент Бельгії схвалив найвищий рівень терористичної загрози, заходи якого застосовуватимуться до самого парламенту, а не до всієї країни.

Відповідне уточнення наводить газета Le Soir.

Раніше видання повідомило, що в неділю ввечері обидві палати бельгійського парламенту вирішили повернутися до найвищого – четвертого -  рівня терористичної загрози після того як в четвер його знизили до третього.

В той же час Координаційний орган з аналізу загроз (OCAM), який у четвер знизив рівень терористичної загрози, підтвердив, що третій рівень і досі застосовується по всій країні.

Президент Палати представників Зігфрід Браке наголосив, що рішення про підвищення до максимального рівня походить не від OCAM і застосовується лише до парламенту.

Зокрема, представники служби безпеки парламенту носитимуть бронежилети і буде встановлено постійний контроль над гаражем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.