Вихід Британії з ЄС послабить фронт проти агресії РФ - британський міністр

Субота, 16 квітня 2016, 17:39

Вихід Британії зі складу Євросоюзу послабить фронт проти російської агресії.

Про це заявив британський  міністр у справах Європи Девід Лідінгтон на конференції з безпеки Globsec, яка проходить у Братиславі, передає Reuters.

"З точки зору підтримки певного фронту перед лицем російської агресії - це було б послаблення", - сказав Лідінгтон, говорячи про наслідки можливого рішення.

"Зовнішня політика та політика безпеки в Європі будуть ослаблені, тому що заберуть одного з її великих дипломатичних і військових гравців", - сказав він.

Лідінгтон зазначив, що, крім звичайної військової загрози, Росія створює проблеми для європейської безпеки шляхом використання своїх енергетичних ресурсів, інформації та своїх кібер-можливостей.

"Це ті речі, на які ЄС, а не лише НАТО, повинен мати можливість реагувати", - сказав він.

Як відомо, референдум щодо виходу Британії з ЄС відбудеться 23 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.