Латвія виявила біля своїх кордонів кораблі та субмарину РФ

Понеділок, 18 квітня 2016, 10:11

Збройні сили Латвії протягом вихідних та у понеділок неодноразово фіксували військові кораблі та субмарину РФ поблизу кордонів країни.

Про це й Твіттері повідомляють Національні збройні сили Латвії.

"18 квітня на відстані 21 морської милі від кордону Латвії було виявлено російський підводний човен класу "Кіло", - йдеться у повідомленні.

Крім того, 17 квітня збройні сили зафіксували у винятковій економічній зоні Латвії на відстані 23 морських миль російський фрегат класу "Стерегущий" та судно технічної підтримки підводного човна класу "Каштан" – на вістані 25 морських миль.

У суботу поблизу Латвії на відстані 12 морських миль зафіксували фрегат класу "Стерегущий" і субмарину класу "Кіло".

Нагадаємо, військові кораблі й літаки РФ з початком конфлікту в Україні і загостренням стосунків між Заходом і РФ все частіше фіксують поблизу повітряних і морських кордонів Балтії.

Зокрема, в 2015 році російські військові літаки фіксували неподалік кордонів Латвії понад 270 разів.

При цьому повітряний і морський простір держав вони не порушують, однак у випадку літаків йдеться про загрозу для цивільної авіації.

В країнах Балтії і Британії неодноразово заявляли, що польотами своїх літаків біля їхніх кордонів Росія демонструє силу і тестує реакцію НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?