Вишеградська група проти реформи системи розподілу мігрантів в ЄС

П'ятниця, 8 квітня 2016, 17:36

Країни Вишеградської групи виступають проти змін системи розподілу мігрантів з країн Близького Сходу та Північної Африки у країни Євросоюзу.

Про це заявила прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло, повідомляє Польське радіо.

"Ми повинні рахуватися з міграційним кризою. Ми маємо спільне бачення цієї проблеми і позиція Вишеградської групи незмінна: ми хочемо вирішити проблему, ми хочемо бути творцями позитивної політики для вирішення міграційного кризи в Європі. Але ми хочемо чітко сказати, що нашого згоди на зміни принципу розподілу мігрантів не буде", - заявила Беата Шидло під час спільної прес-конференції з премʼєр-міністро Чехії Богуславом Соботкою.

"Потрібно шукати способи для ефективного вирішення проблеми там, де вона виникла, а не перекладати відповідальність на інші країни, які не винні в тому, що відбувається навколо", - наголосила прем'єр-міністр Польщі. 

Раніше повідомлялося, що Європейська комісія у середу, 6 квітня, представила план реформування європейської політики з надання притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.