Штайнмаєр привітав домовленість щодо засідання Ради Росія-НАТО

Субота, 9 квітня 2016, 10:44

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр у суботу, 9 квітня, привітав домовленості, яких було досягнуто щодо проведення найближчим часом засідання Ради Росія-НАТО.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

 "Це добре, що спілкування відновиться. Є багато питань, щодо яких формальний діалог Альянсу з Росією не лише корисний, але й необхідний", - заявив він, перебуваючи з візитом у Китаї.

У грудні 2015 року на зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО Штайнмаєр запропонував відновити проведення засідань Ради Росія-НАТО на рівні послів. Таку зустріч планують провести протягом найближчих двох тижнів. Востаннє засідання Ради НАТО-Росія відбулося у 2014 році.

Нагадаємо, 8 квітня генсек НАТО Єнс Столтенберг виступив із заявою, в якій повідомив про домовленість провести протягом найближчих двох тижнів засідання Ради Росія-НАТО на рівні послів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.