Контрабандою цигарок опікувалося посольство України в Словаччині – джерела

Понеділок, 23 травня 2016, 11:01

До постачання контрабандних цигарок, затриманих на західному кордоні України, причетні співробітники посольства в Словаччині.

Цю інформацію підтвердили відразу кілька джерел, в тому числі – співрозмовники "Європейської правди" у дипломатичному відомстві.

Наразі не уточнюється, хто з працівників посольства підписував супровідні документи, що надавалися для захисту контрабанди від огляду, однак один зі співрозмовників "Європейської правди" висловив впевненість, що це "не могло відбутися без відома посла".

Даних про офіційну реакцію керівництва держави та МЗС наразі не надходило.

Як повідомлялося раніше, громадянин України в автомобілі з дипломатичними номерами намагався вивезти з країни майже 60 тисяч пачок цигарок під виглядом дипломатичного вантажу.

"Громадянин надав дипломатичний паспорт та лист одного з посольств України, що в автомобілі перевозиться дипломатичний вантаж, який відповідно до конвенції не підлягає контролю" - розповіли у ДФС Закарпатської області.

СБУ та прикордонники заблокували мікроавтобус та виявили, що він забитий контрабандними цигарками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.