Туреччина відмовила німецькій делегації у візиті на військову базу - ЗМІ

Четвер, 23 червня 2016, 08:34

Влада Туреччини відмовила німецькій делегації у відвіданні військово-повітряної бази "Інджирлік".

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Spiegel Online.

Візит делегації - статссекретаря міністерства оборони ФРН та кількох депутатів - на військову базу, де базуються німецькі літаки, які беруть участь в операціях проти "Ісламської держави", планувався у липні.

Як заявив генерал-лейтенант Бундесверу Дітер Варнекке з посиланням на інформацію комітету оборони, турецька сторона пояснила своє рішення нещодавнім ухваленням німецьким Бундестагом резолюції щодо визнання геноцидом винищення вірмен в Османській імперії під час Першої світової війни.

На турецькій військово-повітряній базі "Інджирлік" базуються літаки п'яти країн - США, Великобританії, Німеччини, Катару і Саудівської Аравії, які беруть участь в операціях проти "Ісламської держави". У квітні Бундесвер почав розбудову турецького аеродрому "Інджирлік" для тривалої дислокації літаків Tornado.

Нагадаємо, що Анкара гостро відреагувала на схвалення 2 червня Бундестагом резолюції, якою було визнано геноцид вірмен. У турецькому уряді резолюцію назвали "нікчемною", країна також відкликала з Німеччини свого посла. Більше того, депутатам Бундестагу турецького походження погрожували після ухвалення резолюції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua