Вибори президента США: рейтинги Клінтон і Трампа зрівнялися

Четвер, 14 липня 2016, 15:52

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон втратила свою суттєву перевагу над конкурентом – Дональдом Трампом, їхні рейтинги зрівнялися.

Про це свідчать результати останнього опитування New York Times/CBS News, опублікованого в The New York Times.

За результатами останнього опитування 67% виборців заявили, що Гілларі Клінтон "не заслуговує на довіру". Ця на 5% більше, ніж за результатами попереднього опитування, проведеного місяць тому. В той же час рейтинг недовіри до Трампа теж дуже високий – 62%, хоча і залишається стабільним.

Відтак, 6-відсоткова перевага Клінтон над кандидатом-республіканцем Дональдом Трампом, за даними опитування, "випарувалися".

Віднині рейтинги обох кандидатів зрівнялися. Результати опитування показують, що Клінтон і Трамп мають підтримку 40% виборців кожен.

Загальнонаціональне опитування проводилося з 8 липня по 12 методом телефонного інтерв’ю. У опитувані взяли участь 1358 зареєстрованих виборців. Похибка становить плюс-мінус три процентних пункти.

На зниження рейтингу Клінтон в першу чергу вплинули результати розслідування, яке проводило ФБР щодо використання Клінтон особистої електронної поштової скриньки для секретного службового листування.

Як відомо, ФБР, провівши розслідування такої інформації, заявило про те, що "відсутні докази того, що Клінтон, перебуваючи на посаді держсекретаря, та її помічники використовували приватний поштовий сервер з наміром порушити закони щодо поводження із секретною інформацією".

Проте виборців, за даними опитування, не задовольнили пояснення Клінтон у цій справі.

"Непослідовність та розмиті пояснення Клінтон щодо використання приватного e-mail мали значний резонанс і негативно вплинули на виборців", – йдеться у повідомленні видання.

Відзначимо, після публікації результатів розслідування ФБР, депутати-республіканці американського Конгресу зажадали від Мінʼюсту США провести розслідування показань Клінтон, оскільки запідозрили її у наданні неправдивих свідчень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: