Туреччина працює над тим, щоб збільшити потік туристів з РФ – глава МЗС

Неділя, 31 липня 2016, 16:34

Глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що влада Туреччини працює над тим, аби збільшити потік туристів з Росії до турецької Анталії.

Про це він заявив від час мітингу в Анталії, повідомляє Anadolu.

"Під час свого виступу Чавушоглу подякував представникам  російської громади в Туреччині, які з турецькими та російськими прапорами в руках приєдналися до так званої вахти демократії, що триває в Туреччині з моменту спроби перевороту (масові акції  на підтримку нинішньої влади Туреччини)", - йдеться у повідомленні.

 "Ми не дамо образити Туреччину і турецький народ. З високо піднятою головою захистимо цей великий народ, завдяки його молитвам і підтримки. Після інциденту зі збитим російським літаком, який турецький повітряний простір, були ті, хто обурювався з приводу кризи в стосунках з Москвою, а зараз ті ж особи стверджують, що покращуючи відносини з Росією, Туреччина повертається спиною до Заходу", – сказав він.

Глава турецької дипломатії підкреслив, що влада Туреччини не зобов'язана звітувати перед ким-небудь, і сама буде вирішувати з якими країнами будувати відносини.

Чавушоглу також  нагадав, що 9 серпня в Санкт-Петербурзі відбудеться зустріч президентів Росії і Туреччини.

"За словами міністра, турецька влада продовжить роботу, спрямовану на те, щоб дати імпульс зростанню потоку російських туристів до Анталії", – резюмує видання.

Як відомо, сфера туризму сильно постраждала від погіршення російського-турецьких відносин, після того як ВПС Туреччини збили літак РФ у листопаді минулого року.

За перші шість місяців цього року до Туреччини прибуло на 87% менше росіян, ніж за аналогічний період минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.