Консультативна місія ЄС відкрила представництво у Львові

П'ятниця, 8 липня 2016, 19:42

У Львові у п'ятницю запрацювало представництво Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки (EUAM), яка офіційно розпочала свою роботу в Україні в грудні 2014 року.

Про це йдеться у повідомленні на сайті EUAM.

Зокрема, повідомляється, що сьогодні голова Консультативної місії Кястутіс Ланчінскас представив команду львівського регіонального представництва EUAM ЗМІ та партнерам місії.

Офіційний захід відкрив Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

"Ділитися кращими європейськими практиками є основою діяльності місії у регіоні, - заявив Кястутіс Ланчінскас. – Наше завдання: консультувати, тренувати та надавати обладнання. Наші головні партнери у Львові – це поліція та прокуратора". 

Він розповів, що минулого тижня місія провела семінар для прокурорів щодо підвищення ефективності співпраці між поліцією та прокуратурою з розслідування кримінальних справ та відмивання коштів.

"Також ми надаємо підтримку правоохоронним органам задля вдосконалення їхніх стратегічних комунікацій. Ми сподіваємося на поглиблення співпраці з нашими партнерами у Львівській області. Я переконаний, що разом ми зможемо добитися значних успіхів у впровадженні реформ" - сказав глава місії.

Також Кястутіс Ланчінскас окреслив план діяльності своїх колег у Львові, зокрема розповів про масштабну програму тренінгів із взаємодії поліції з громадою (community policing), метою якої є зміцнення співпраці правоохоронців з місцевими мешканцями. 

Консультативна місія ЄС надає консультації, тренінги та обладнання з метою підтримки реформування правоохоронних та судових органів України таких як: Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція,  Генеральна прокуратура, Служба безпеки України, Національне антикорупційне бюро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.