Савченко на саміті НАТО: прошу вас почути історію кожного полоненого українця

фото
Субота, 9 липня 2016, 14:19

Народний депутат України Надія Савченко виступила з короткою промовою на експертному форумі в рамках саміту НАТО у Варшаві.

Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Я вдячна вам, вдячна Польщі, яка приймає саміт. Я вдячна вам, що маю змогу говорити з вами, за свою волю, за те, що ви допомогли мені її здобути. Я вдячна НАТО, що воно зберігає світ не однополярним і тримає в ньому рівновагу. Це дуже важливо на тлі ситуації в Україні", - сказала Савченко.

 

Вона також попросила західних дипломатів допомогти із визволенням українців, які утримуються в Росії.

"Зараз я борюся за кожного українця, що залишився в полоні в Росії. Боротьба ця непроста і прошу вас не зупинятися на моїй історії. Я прошу вас почути історію кожного українця і допомогти нам визволити українців з полону в РФ", - додала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.