Греція складає план дій на випадок різкого збільшення потоку біженців

Четвер, 11 серпня 2016, 09:35

Афіни складають "терміновий і короткостроковий" плани для того, щоб впоратися з можливим збільшенням потоку біженців.

Про це повідомляє Euractiv.

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас перерве свою короткострокову відпустку і проведе зустрічі з міністрами з цього питання.

Міністру міграції Яннісу Музалі та заступнику міністра національної оборони Дімітрісу Віцасу було запропоновано виробити план на випадок надзвичайної ситуації.

Ципрас, за даними грецьких ЗМІ, попередив лідерів ЄС, що Афіни не зможуть впоратися зі збільшенням потоку біженців з Туреччини, який може виникнути після невдалої спроби перевороту.

Афіни також турбуються щодо можливого розірвання міграційної угоди ЄС-Туреччина і шукають способи, щоб бути готовими до такого сценарію.

Минулого тижня грецькі чиновники повідомляли, що, незважаючи на незначне збільшення міграційних потоків, ситуація "під контролем".

"Однак у нас поки що немає чіткого уявлення, наскільки внутрішня ситуація в Туреччині насправді впливає на міграційну угоду з Брюсселем", - сказав грецький чиновник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.