У Литві почалися спільні військово-морські навчання країн Балтії

Понеділок, 22 серпня 2016, 12:26

З 22 по 26 серпня в територіальних водах і винятковій економічній зоні Литви пройдуть спільні військово-морські навчання країн Балтії і Німеччини BALTRON SQUADEX II-16.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони Литви.

"В навчаннях залучені військові одиниці Литви, Латвії та Німеччини" - йдеться у повідомленні.

Від литовських ВМС представлені протимінні кораблі M52 Sūduvis і M54 Kuršis, патрульний корабель P12 Dzūkas, а також команда підводників. Від латвійських ВМС у навчаннях візьме участь протимінний корабель Talivaldis, від Німеччини — протимінний корабель Weilhem.

Навчання складаються з двох частин. З 18 по 21 серпня на береговій частині Балтійського моря пройшла підготовка екіпажів до морської частини навчань.

18 серпня у Литву прибув латвійський корабель Talivaldis, 19 серпня — німецький корабель Weilhem.

Морська фаза маневрів відбудеться 22-26 серпня. На навчаннях будуть перевірятися маневреність судів, перевірка зв'язку екіпажів, виконуватися артилерійські постріли, мінне полювання, підготовка до пошуково-рятувальних операцій, а також захист від асиметричних загроз. Протимінні кораблі проведуть також процедури розмінування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.