ЄС допоможе Македонії подолати наслідки повені

Вівторок, 9 серпня 2016, 10:28

Через повені в Македонії був активований механізм цивільного захисту Євросоюзу і перші експерти ЄС вже направлені у зону стихійного лиха.

Про це повідомляє сайт Єврокомісії.

Група технічних експертів буде розгорнута 9 серпня для оцінки збитків і вироблення рекомендацій для національних і місцевих органів цивільного захисту.

"ЄС готовий підтримати Македонію. Зараз ми перебуваємо в контакті з національними властями в Скоп'є та іншими державами, які беруть участь у механізмі координації оперативного реагування на запит. Ми вже надіслали експертів з гуманітарних питань та служби цивільного захисту. Ми також готові надати гуманітарну допомогу у разі потреби", - заявив єврокомісар з гуманітарної допомоги та кризового управління Христос Стиліанідес.

На додаток до розгортання експертів, комісія також забезпечує супутникові знімки для аварійних служб, які працюють в постраждалих районах.

Як повідомлялося, Македонія оголосила про запровадження надзвичайного стану в столиці Скоп’є та прилеглих до неї районах після того як повені спричинили загибель щонайменше 21 людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.