Лідер фракції "зелених" у Європарламенті оголосила про відставку

Неділя, 23 жовтня 2016, 10:19

Лідер фракції "зелених" у Європейському парламенті Ребекка Хармс, відома своєю проукраїнською позицією, оголосила про своє рішення піти у відставку з посади голови фракції.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Головною причиною для ухвалення такого рішення за словами Хармс стало те, що їй "не вдалося зробити своїх соратників настільки проєвропейськими, наскільки їй хотілося б".

"Моє враження таке, що мені не вдалося зробити фракцію ("зелених") настільки безумовно проєвропейською, як того потребують нинішні часи та нинішня конфронтація", - розповіла Гармс в ефірі німецького радіо Deutschlandfunk.

Так, Хармс розкритикувала поширене у фракції ставлення "так, але", зокрема, щодо переговорів про зону вільної торгівлі між ЄС і Канадою (CETA).

"... Твердження, що лідери переговорного процесу хотіли всю Європу зробити менш демократичною, це твердження я ніколи не поділяла, і попри це воно стало домінувати (у фракції)", - відзначила євродепутат.

Надалі вона планує сконцентруватися на проблемах країн Східної Європи.

Як відомо, Ребекка Хармс входить до Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС і відома своєю послідовною підтримкою України в ході конфлікту з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: