Лідер президентської гонки Молдови заявив, що Крим належить Росії

Вівторок, 25 жовтня 2016, 10:11

Лідер президентської гонки Молдови, голова Партії соціалістів Ігор Додон напередодні виборів, що відбудуться 30 жовтня, заявив, що Крим належить Російській Федерації.

Про це він сказав в ефірі каналу RTR Moldova під час спільної зустрічі із кандидатом в президенти від Демократичної партії Маріаном Лупу.

Відповідаючи на запитання ведучого Анатолія Голя, кому належить Крим, Додон ствердно заявив, що Російській Федерації.

"Питання, на якому наполягав наш телеглядач, ваш знайомий Андрій Баштанник (ведучий звернувся до Додона - Ред.), питання, яке є вирішальним для нього - кому належить Крим?" - запитав ведучий.

"Російській Федерації", - відповів Додон.

"Тобто, у вашому розумінні...", - уточнив ведучий.

"Я вже відповів", - сказав Додон.

Кандидат в президенти від Демократичної партії Маріан Лупу у свою чергу відповів, що Молдова не може собі дозволити визнання зміни кордонів.

"Якщо Республіка Молдова буде визнавати зміну кордонів у будь-якому місці світу, то це означає ослаблення власної позиції, і практично, підписання вироку для державності нашої країни. Ні Крим, ні жодне інше місце в цьому світі - Молдова не може собі дозволити визнання зміни кордонів", - сказав він.

Зазначимо, що соцопитування свідчать про гарантовану перемогу Додона на виборах президента Молдови.

Раніше повідомлялося, що Європейська народна партія (ЄНП) підтримала рішення трьох молдавських партій висунути єдиного кандидата від правої опозиції на виборах президента країни.

Нагадаємо, президентські вибори пройдуть в Молдові 30 жовтня 2016 року. Це будуть перші прямі вибори президента Молдови з 1996 року.

Вибори були призначені після рішення Конституційного суду, який 4 березня 2016 року постановив, що внесені у 2000 році поправки до конституції, що вводили процедуру обрання президента національним парламентом, були антиконституційними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.