Уряд Каталонії включив до бюджету €5,8 млн на організацію референдуму - ЗМІ

Вівторок, 29 листопада 2016, 14:57

В Іспанії уряд Каталонії включив у бюджет на майбутній рік статті витрат на організацію референдуму про незалежність у вересні 2017 року.

Про це повідомляє агентство EFE, з посиланням на джерела в уряді.

За даними джерел, уряд Каталонії включив у бюджет статті витрат на суму €5,8 млн в рамках положень щодо виборчих процесів та участі, але в уряді прямо не говорять про референдум.

Раніше повідомлялося, що парламент Каталонії підтримав плани проведення у вересні наступного року референдуму про те, чи варто залишатися частиною Іспанії.

Дане рішення каталонських депутатів значною мірою суперечить рішенню, прийнятому в серпні Конституційним судом Іспанії, який скасував їхні вимоги щодо незалежності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.