У НАТО кажуть, що адаптуються до політичної реальності після перемоги Трампа

Середа, 9 листопада 2016, 11:08

Американські дипломати в НАТО очікують, що підтримка альянсу Америкою продовжиться, і НАТО адаптується до нової політичної реальності після обрання Дональда Трампа президентом.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Протягом усієї своєї кампанії Трамп був досить критичним щодо НАТО, заявляючи, що альянс недостатньо робить для боротьби з тероризмом і ставлячи під питання європейські витрати на оборону.

Представник США при НАТО Дуглас Лют заявив, що альянс завжди показував себе здатним до адаптації у світлі політичних змін. За його словам, альянс вже вживає кроків, які викликали критику Трампа, збільшуючи витрати на оборону і призначивши нового керівника розвідки.

"НАТО адаптується до нових реалій" - сказав Лют.

Він висловив сподівання, що підтримка альянсу обома партіями США продовжиться.

"НАТО завжди був двопартійним підприємством, його підтримували обидві партії. Я переконаний, що альянс залишиться наріжним каменем американської зовнішньої політики" - сказав Лют.

Як повідомлялося, кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп набрав більше 270 голосів вибірників, необхідних для загальної перемоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.