Бойовики ІДІЛ знову захопили сирійське місто Пальміра

Неділя, 11 грудня 2016, 17:26

Бойовики ІДІЛ знову захопили стародавнє сирійське місто Пальміра, незважаючи на удари російської авіації і військ сирійського уряду.

Про це повідомили представники Сирійського центру з моніторингу за дотриманням прав людини та Координаційного Комітету Пальміри, пише The Independent.

За їхніми даними, бойовики знову розпочали атаку на місто у неділю, 11 грудня.

Раніше у Міністерстві оборони РФ повідомили, що їхні літаки нанесли 64 удари та вбили під час операції більше 300 бойовиків. Проте згодом в РФ заявили, що бойовики перегрупувалися і почали другу, більш успішну атаку.

В РФ підтвердили заяви ІДІЛ про повернення контролю над містом.

Раніше повідомлялося, що бойовики терористичної організації "Ісламська держава" відступили до околиць Пальміри в неділю, день після того, як вони увірвалися в древнє місто в східній Сирії.

Зазначимо, що місто Пальміра було відбито у бойовиків ІДІЛ в березні минулого року, що було сприйнято як велику перемогу для сирійського уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.