Новий голова ОБСЄ відвідає східну Україну 3-4 січня

Субота, 31 грудня 2016, 14:48

Міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц, який з 1 січня 2017 року буде виконувати обов'язки голови ОБСЄ, відвідає 3-4 січня Дніпро та Маріуполь, щоб оцінити ситуацію в регіоні.

Про це повідомляє Salzburger Nachrichten.

"Ми повинні зробити все можливе, щоб запобігти подальшій ескалації збройного конфлікту", - заявив Курц у своєму зверненні щодо початку головування Австрії в ОБСЄ.

Повідомляється, що Курц також зустрінеться з представниками міжнародних організацій, які займаються проектами з розмінування території на сході України.

За інформацією видання, новий голова ОБСЄ також планує відвідати Росію з метою вирішення конфлікту в Україні.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц нещодавно заявляв, що австрійський уряд домагатиметься послаблення санкцій ЄС, які були накладені на Росію через кризу в Україні.

За його словами, необхідно "поступово послаблювати санкції за кожен позитивний рух на місці" в напрямку врегулювання конфлікту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?