У Парижі почали курсувати перші безпілотні автобуси

фото
Вівторок, 24 січня 2017, 17:31

У Парижі запустили два безпілотних автобуси з електричними двигунами. Транспортні засоби курсуватимуть протягом трьох місяців в експериментальному режимі.

Про це повідомляє Paris.fr.

Автобуси ходять по короткому маршруту між Ліонським вокзалом і вокзалом Аустерлітц в 20-му окрузі Парижа. Вони рухаються окремо виділеною лінією, по якій не ходить інший транспорт.

 

Експеримент спрямований, в першу чергу, щоб зібрати думки користувачів про нові транспортні засоби, а також будь-які пропозиції щодо поліпшення їхньої роботи.

Кожен автобус вміщує до 12 людей. Він оснащений лазерними датчиками і численними камерами, які запобігають зіткненням з людьми та іншими транспортними засобами. Заряд батареї дозволяє автобусу працювати до 14 годин.

Минулого року подібні автобуси-безпілотники почали курсувати у місті Ліон. За маршрутом довжиною 1,3 км в центральному районі міста Ла Конфлюенс щодня курсують два автобуси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.