Нідерланди виключають ведмедів, зубрів і кенгуру зі списку домашніх тварин

Вівторок, 31 січня 2017, 20:52

У Нідерландах з 1 липня 2017 року набуде чинності оновлений і значно скорочений список тварин, яких можна утримувати вдома.

Про це йдеться в повідомленні на сайті голландського уряду.

В даний час голландці мають право тримати у себе вдома 276 видів тварин. Однак за новим правилами в дозволеному списку залишаться лише 123 види тварин. Із списку, наприклад, виключили зубрів, ведмедів і кенгуру.

"Утримання цих тварин заборонено, тому що вони можуть бути небезпечними для оточуючих, а добробут самих тварин не може бути гарантований", - йдеться в повідомленні.

Власникам, які вже мають тварин, що не увійшли в число дозволених для утримання в будинку, дозволять їх залишити, але розведення таких тварин заборонено.

Крім того, власники повинні зареєструвати домашніх тварин в поліції і в Національній інспекції із захисту тварин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.