Німеччина виділяє 4,5 млн євро для переселенців з Донбасу в Харківській області

Вівторок, 21 лютого 2017, 17:23

Федеральний уряд Німеччини ухвалив рішення про подальшу фінансову підтримку в розмірі близько 4,5 млн євро, які будуть спрямовані на реалізацію гуманітарних програм Німецького Червоного Хреста у Харківській області.

Про це йдеться у повідомленні посольства Німеччини в Україні.

"Федеральний уряд Німеччини ухвалив рішення щодо надання фінансового сприяння програмам гуманітарної допомоги Німецького Червоного Хреста (DRK) для внутрішньо переміщених осіб в Україні до середини 2019 року і виділяє для цих цілей подальші 4,5 млн євро", - йдеться у повідомленні.

DRK зі свого боку додатково робить власний внесок у розмірі 285 тис. євро.

За останні два роки федеральний уряд уже надав заходам DRK з екстреної допомоги особливо потребуючим такої допомоги групам населення в Харківській області підтримку в розмірі 2,6 млн євро.

"Цільовою групою є найбільш постраждалі від конфлікту внутрішньо переміщені особи в Харківській області, здебільшого люди похилого віку, інваліди, одинокі матері/батьки та багатодітні сім’ї", - сказано у повідомленні.

Загалом вказаними заходами охоплено щонайменше 5 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.