Бельгійські поліцейські страйкуватимуть через нав'язування їм нового типу зброї

Понеділок, 27 лютого 2017, 10:46

Поліція Бельгії в понеділок заявила про наміри страйкувати через надання у користування окремим підрозділам електрошокерів без належної інструкції щодо їх використання.

Про це повідомляє Reuters.

МВС Бельгії раніше оголосило про випробувальний період використання електрошокерів окремими регіональними підрозділами поліції. Очікується, що пізніше вони стануть стандартним інструментом посилення поліції по всій країні.

"Оскільки законодавча регламентація відсутня, поліцейський особисто відповідає за використання цієї нової зброї. Міністерство також забуло провести аналіз ризиків, що вимагається при ввведенні нового типу зброї", - заявили у профспілці поліцейських VSOA.

Профспілка оголосила про страйк, однак не вказала коли він пройде і які сфери зачепить.

Електрошокери або тазери, що використовуються співробітниками поліції по всьому світу, зазнали критики з боку правозахисних груп, які стверджують, що вони можуть бути смертельними і закликають до жорсткіших правил щодо їх використання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".