У Женеві сирійська опозиція планує окрему зустріч з російською делегацією

Понеділок, 27 лютого 2017, 14:14

Головна сирійська опозиційна група на мирних переговорах в Женеві планує зустрітися з російськими представниками в понеділок, 27 лютого, щоб обговорити обіцянки, яких, на їхню думку, Москва не дотримується.

Про це заявив головний парламентер сирійської опозиції на переговорах у Женеві, передає Reuters.

"Комітет високих переговорів (сирійської опозиції) сьогодні зустрінеться з делегацією Міністерства закордонних справ", - сказав парламентер Мохаммед Аллуш, коли його запитали, чи планує він зустрітися з російськими чиновниками.

За його словами, опозиція хоче обговорити "обіцянки, які вони не дотримали".

"Росіяни не виконують угоду про припинення вогню, попри обіцянки на найвищому рівні в російській делегації", - сказав Аллуш.

Він також заявив, що опозиція хоче обговорити гуманітарну ситуацію та буде наполягати на тому, щоб Женевські переговори зосередилися на реальних політичних перетвореннях.

Нагадаємо, у Женеві 23 лютого розпочався новий раунд переговорів з мирного врегулювання ситуації у Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?