Ердоган: Нідерланди "заплатять" за дипломатичний скандал

Неділя, 12 березня 2017, 15:03

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган пригрозив, що Нідерланди "заплатять" за видворення міністра і за те, що не пустили главу МЗС для проведення запланованих мітингів.

Про це Ердоган заявив під час виступу у Стамбулі, повідомляє AFP.

"Гей, Голландія! Якщо ти жертвуєш турецько-голландськими відносинами заради виборів в середу, то ви заплатите за це відповідну ціну", - сказав Ердоган, маючи на увазі парламентські вибори, які відбудуться у Нідерландах 15 березня.

"Вони дізнаються, що таке дипломатія", - додав Ердоган, зазначивши, що такий інцидент "не може залишитися без відповіді".

Міністра у справах сім'ї Фатму Бетул Саян Каю видворили з країни після того, як їй заборонили виступити на мітингу в голландському місті Роттердам.

Турецькі чиновники заявили, що вона та її оточення зіткнулися із "грубою і жорсткою поведінкою".

"Вони будуть розплачуватися за погрози моїм громадянам, міністру закордонних справ моєї країни", - додав Ердоган.

Нагадаємо, МЗС Туреччини рекомендувало послу Нідерландів, який перебуває зараз у відпустці, певний час не повертатися до виконання своїх обов'язків.

Як відомо, у суботу влада Нідерландів вирішила вислати турецького міністра у справах сім'ї Фатму Бетуль Саян Каю, так як її візит загрожував громадській безпеці на тлі загострення голландсько-турецьких відносин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.