Партія, що ініціювала референдум по Асоціації, пройшла до парламенту Нідерландів

Четвер, 16 березня 2017, 09:43

Ультраправі радикали з партії "Форум за демократію" (FvD), відомі своєю ініціативою про референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС, проходять до парламенту Нідерландів за результатами виборів, що відбулися 15 березня.

Про це свідчать попередні результати виборів, повідомляє NOS.

Так, за результатами підрахунку 95% голосів виборців, "Форум за демократію" (FvD) отримав 1,8% голосів виборців, тобто два місця у парламенті.

Як відомо, саме ця партія була одним з ініціаторів проведення у 2016 році референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС, на якому жителі Нідерландів висловилися проти ратифікації їх країною цієї угоди.

Нагадаємо, 15 березня у Нідерландах відбулися вибори до нижньої палати парламенту.

Після підрахунку майже 95% голосів лідирує партія нинішнього прем'єра Марка Рютте - "Народна партія за свободу і демократію" (VVD), здобуваючи 33 мандати.

Інша ультраправа "Партія свободи" Герт Вілдерса, головного конкурента Рютте здобуває 20 місць, що на п'ять місць більше, ніж минулого разу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.