Ле Пен: Британія показала Франції шлях, як залишити ЄС

Четвер, 16 березня 2017, 10:25

Лідер французьких ультраправих Марін Ле Пен заявила, що Велика Британія показала іншим країнам шлях, як можна залишати Європейський Союз.

Про це Ле Пен заявила в інтерв'ю колишньому лідеру Партії незалежності Сполученого Королівства (Ukip) Найджелу Фараджу, повідомляє The Guardian.

"Нам казали, що це неможливо вийти з ЄС, і Велика Британія продемонструвала, що, коли люди цього хочуть, ми можемо створити умови для того, щоб залишити ЄС. Так що спасибі вам за те, що показали нам шлях виходу з цієї величезної в'язниці", - сказала вона Фараджу.

Крім того, Ле Пен стверджувала, що була принижена прем'єр-міністром Британії Терезою Мей, яка не зустрілася із нею, пославшись на політику уряду не мати справи з "Національним фронтом"

Однак, Ле Пен зізналася, що вона не просила про таку зустріч.

Нагадаємо, згідно даних опитування Kantar Sofres-OnePoint, сприйняття ультраправої партії "Національний фронт" у Франції лишається негативним – 58% опитаних вважають Нацфронт загрозою для демократії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.