Турецький суд наказав заблокувати сайт Booking.com

Середа, 29 березня 2017, 18:49

Турецький суд зобов'язав владу заблокувати туристичний сайт Booking.com на території країни до вирішення спору турецькою псоціацією туристичних агентств.

Про це повідомляє Hurriyet.

Асоціація турецьких туристичних агентств (TURSAB) подала позов на Booking.com, звинувачуючи сервіс у недобросовісній конкуренції.

Заборона на доступ до інформаційних і комунікаційних технологій (на Booking.com як очікується, набуде чинності після направлення рішення суду до відповідних органів.

Між тим, генеральний секретар TURSAB Четін Гюрджюн сказав, що люди, які вже здійснили бронювання через сайт не матимуть жодних проблем у зв'язку з постановою суду.

Компаній Booking.com в рамках попередніх судових позовів від TURSAB також заплатить адміністративний штраф у розмірі близько 2,5 мільйонів турецьких лір антимонопольного органу Туреччини "за проведення діяльності із порушенням правил конкуренції".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.