Сенат Канади підтримав угоду про ЗВТ з Україною у другому читанні

Середа, 8 березня 2017, 08:56

Верхня палата парламенту Канади (Сенат) підтримала у другому читанні ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Про це повідомив посол Канади в Україні Роман Ващук у Twitter.

За відповідне рішення проголосували 102 сенатори із 105 членів Сенату. Тепер документ переданий до профільного комітету, після чого відбудеться остаточне голосування у третьому читанні.

Очікується, що затримок на розгляді у комітеті не буде і фінальне голосування може відбутися наприкінці березня-початку квітня.

Нагадаємо, 15 лютого Нижня палата парламенту Канади більшістю голосів ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Україною.

Як повідомлялося, 11 липня 2016 року під час візиту прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо в Україну було підписано угоду про створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.

17 листопада президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект "Про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою", визначивши його як невідкладний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.