МЗС РФ: схвалення Трампом вступу Чорногорії до НАТО - прояв інерційності США

Четвер, 13 квітня 2017, 13:08

Росія заявила, що підписання президентом США Дональдом Трампом протоколу про вступ Чорногорії до НАТО є проявом інерційності в політиці США.

Про це йдеться у заяві МЗС РФ у зв'язку з підписанням Трампом акта про ратифікацію протоколу про вступ Чорногорії до НАТО.

"Розглядаємо цей крок як прояв інерційності в політиці Вашингтона, що відображає логіку протистояння на європейському континенті, створення нових розділових ліній", - йдеться у заяві.

"Констатуємо, що втягування Чорногорії в НАТО здійснюється без урахування реального думки народу цієї балканської країни. При цьому на підтримку пронатівських маріонеткових НУО виділяються мільйони доларів у спробі створити ілюзію широкої громадської підтримки однобокого курсу чорногорського керівництва", - заявили в МЗС РФ.

Нагадаємо, Білий дім підтвердив, що президент США Дональд Трамп підписав протокол про вступ Чорногорії до НАТО.

Підписанням протоколу офіційно завершується процедура ратифікації Сполученими Штатами членства Чорногорії в Північноатлантичному альянсі. Сенат США ратифікував протокол про вступ Чорногорії до НАТО наприкінці березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.