Ердоган виграв референдум про збільшення повноважень, рахують останні дільниці

Неділя, 16 квітня 2017, 22:16
оновлено
Версія для друку Коментарі

Повноваження чинного президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана будуть суттєво збільшені після ухвалення змін до конституції, ухвалених на референдумі в неділю.

Після підрахунку даних зі 100% дільниць по території країни прибічники референдуму лідирують, маючи 51,41% підтримки, свідчать дані державної агенції Anadolu.

Залишилося підрахувати дані з кількох зарубіжних дільниць, які не суттєво впливають на підсумки голосування.

Загальна кількість голосів майже сягнула 49 мільйонів. Різниця між голосами "за" та "проти" станом на ранок 17 квітня складає 1 млн 380 тисяч. Близько 270 тисяч переваги з цієї кількості забезпечили турки Німеччини та Нідерландів, які проголосували на підтримку ініціативи Ердогана на тлі загострення турецько-німецьких та турецько-нідерландських відносин.

Німецький МЗС вже закликав турків "спокійно" сприйняти перемогу Ердогана на референдумі.

Як відомо, на референдум у Туреччині було винесене питання змін до конституції, за якими президент Ердоган отримує всю повноту влади в країні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро (рос.).

Олеся Басараб, Братислава, для Європейської правди

Між новим урядом та перевиборами: куди ведуть масштабні протести у Словаччині

Колишній словацький прем'єр, який старанно створював собі імідж проєвропейського політика, зруйнував його однією заявою. Однак його відставка вже була не здатна заспокоїти протести. Словаки продовжують вимагати повного оновлення політичної системи.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter