КНДР випробувала балістичну ракету за день до зустрічі лідерів США та Китаю

Середа, 5 квітня 2017, 08:04

Північна Корея в середу провела випробування балістичної ракети біля свого східного узбережжя. Запуск відбувся напередодні зустрічі лідерів  США і Китаю.

Про це повідомляє Reuters.

За даними військових Південної Кореї, які зафіксували запуск, ракета пролетіла близько 60 км  від місця старту в бік міста Сінпо на східному узбережжі КНДР. У цьому місті розташований порт, ден розмішуються підводні човни КНДР.

Ракета була випущена під великим кутом і досягла висоти 189 км.

Запуск відбувся за день до початку саміту між президентом США Дональдом Трампом і президентом Китаю Сі Цзіньпіном, під час яких мають обговорювати і стратегії дій проти Пхеньяну.

Будь-який запуск об'єктів з використанням технології балістичних ракет є порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН. КНДР відкидає цю заборону, заявивши, що вона обмежує її суверенні права на самооборону і прагнення до освоєння космосу.

Нагадаэмо, Трамп заявив, що Сполучені Штати самі "розберуться" із ядерною ‎загрозою з боку Північної Кореї - з допомогою або без допомоги Китаю. ‎

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.